Modlitbová stena

Ustavične sa radujte! Bez prestania sa modlite, pri všetkom vzdávajte vďaky, lebo to je Božia vôľa v Kristovi Ježišovi pre vás! (1 Sol 5, 16-18)
Život je veľké dobrodružstvo
Sila modlitby by sa nemala podceňovať. Jakub 5, 16-18 píše: „Vyznávajte si teda navzájom hriechy a modlite sa jeden za druhého, aby ste ozdraveli. Lebo veľa zmôže naliehavá modlitba spravodlivého. Eliáš bol krehký človek ako my, a keď sa naliehavo modlil, aby nepršalo, nepršalo na zemi tri roky a šesť mesiacov. A znova sa modlil a nebo dalo dážď a zem vydala svoj plod.“ Boh určite počuje naše modlitby, odpovedá a reaguje na ne.
Pre pridanie úmyslu vyplňte nasledujúce informácie vo Formulári pre úmysel (popis je po anglicky).
1. Meno (Name): napíšte Vaše meno
2. Email: zadajte Váš e-mail pre ďalšiu komunikáciu s Vami, ak by ste o to mali záujem
3. Štát (Country): nepovinné – ale ak bývate inde, ako na Slovensku, môžete vybrať Váš štát
4. Prosba (Prayer Request): napíšte, o čo prosíte Boha a k čomu sa môžu pripojiť aj Vaši bratia a sestry vo viere
6. Odovzdanie úmyslu (Submit): Kliknite na tlačidlo Submit a takto bude Váš úmysel zaslaný kňazom na manuálne schválenie. Tento krok je dôležitý na zabránenie pridania spamových komentárov, prípadne na malú korekciu úmyslu pred zverejnením.
MODLITBA
Pri všetkých našich úmysloch chceme pamätať na to, že nie všetko a nie hneď musí, môže alebo je potrebné, aby bolo vypočuté. Môže sa zdať iba nám, že takto a teraz by to bolo najlepšie. Tak, ako nás to naučil náš Pán Ježiš Kristus, pridávame ku každému nášmu úmyslu: „…buď vôľa tvoja, ako v nebi, tak i na zemi…“
Pane, veríme Ti a túžime vidieť, ako sa aj dnes oslavuješ v našich životoch a vypočúvaš aj tieto naše prosby. Prosíme v tvojom mene o ich vypočutie nášho dobrého nebeského Otca, podľa Jeho vôle. Amen.
Formulár pre úmysel

This field is required

This field is required

Modlitby

V našej farnosti spoločne myslíme v modlitbe aj na tieto Vaše úmysly. Tiež sú zahrnuté v úmysle sv. omše, ktorá je slúžená každú nedeľu a prikázaný sviatok farárom alebo farským administrátorom za veriacich jeho farnosti. Nech Pán Boh vyslyší Vaše prosby pre dobro a spásu Vás aj Vašich blízkych.

• Prosím o modlitbu za odpustenie, uzmierenie a obnovu dobrých vzťahov Janka a mojej maminy. Veľká vďaka, PBZ.
  • Prosím o modlitby, aby náš Otec Nebeský a naša Matka Nebeská, vypočuli moje prosby, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. PBZ
  • Prosím vás o vrúcne modlitby za jednodňové bábätko Esli, aby jej všemohúci Boh pomohol, má v srdiečku dieru, aby ju náš Pán uzdravil, amen.
  • Prosím o modlitbu za mňa, aby som dokázala prijať Božiu vôľu v otázkach samoty a za silu prijať aj to, ak mi Pán nikoho nepošle do cesty. Prosim za moje 4 deti, aby boli šťastné, nech nas náš Pán ochraňuje a sprevádza v každom okamihu nášho života. Ešte prosím za vyriešenie neopätovanej lásky k A.C. Pán Boh zaplať. Ďakujem veľmi pekne.
  • Prosím o modlitbu za zvládnutie skúšky. Prvýkrát sa to nepodarilo, prosím, aby to teraz vyšlo. Je to pre mňa veľmi dôležité a som z toho veľmi veľmi zúfalá. Prosím o zázrak, som už vyčerpaná. Ďakujem veľmi pekne.
  • Prosím o modlitbu za mamu, aby choroba konečne odišla a začala sa cítiť dobre.
  • Za matku, ktorá ide na potrat v 5 mesiaci tehotenstva, lekári povedali, že dieťa bude postihnuté Downovým syndrómom.
  • Prosím o modlitby za môjho manžela, za ZBP mojej rodiny, za našich susedov. PBZ.
  • Za moje vnútorné uzdravenie.
  • Prosím Vás o modlitbu za Evku, zajtra si ide pre výsledky, prosím o pomoc, aby sa nič nepríjemné nepotvrdilo. Veľmi prosím... Nevládzem... vďaka.