MODLITBOVÁ STENA

Ustavične sa radujte! Bez prestania sa modlite, pri všetkom vzdávajte vďaky, lebo to je Božia vôľa v Kristovi Ježišovi pre vás! (1 Sol. 5, 16-18)

Život je veľké dobrodružstvo.

Sila modlitby by sa nemala podceňovať. Jakub 5: 16-18 píše: Vyznávajte si teda navzájom hriechy a modlite sa jeden za druhého, aby ste ozdraveli. Lebo veľa zmôže naliehavá modlitba spravodlivého. Eliáš bol krehký človek ako my, a keď sa naliehavo modlil, aby nepršalo, nepršalo na zemi tri roky a šesť mesiacov. A znova sa modlil a nebo dalo dážď a zem vydala svoj plod. Boh určite počúje naše modlitby, odpovedá a reaguje na ne.

Pre pridanie úmyslu vyplnte následujúce informnácie.

1. Meno: napíšte vaše meno
2. Email pre ďalšiu komunikáciu
3. Nadpis – napr. za rodinu, za seba …
4. Prosba – napíšte o čo prosíte

MODLITBA:
5. Ak si vyberiete úmysel za ktorý by ste sa radi pomodlili, kliknite na “Modliť sa”. Týmto zároveň dáte najavo svoj sľub, že sa za daný úmysel pomodlíte.

6. Následne bude váš úmysel zaslaný kňazom na manuálne schválenie. Tento krok je dôležitý na zabránenie pridania spamových komentárov.
7. Po schválení sa zobrazí úmysel na modlitbovej stene

Modlitbová stena

*

This field is required

*

This field is required

*

This field is required

*

This field is required

  • Za seba
    Prosím Vás prestalo sa mi dariť v živote, o celú rodinku som prišiel. Do toho prišiel rozchod s priateľkou. Veľmi Vás prosím o modlitbu. Dakujem
  • Za lekárov, zdravotné sestri a za všetkých , ktorý s obetovaním vlastného zdravia liečia ľudí s koronavírusom
    Poprosím o modlitbu za lekárov, zdravotné sestry a za všetkých , ktorý s obetovaním vlastného zdravia liečia ľudí s koronavírusom.Za ostatných bratov a sestry aby im duch svätý v týchto časoch ukázal správnu cestu v posilnení viery v Ježiša Krista a v Eucharistiu ..