Birmovanie – nové prihlasovanie k príprave na prijatie kresťanskej dospelosti v škol. roku 2024/2025

Birmovanie – nové prihlasovanie k príprave na prijatie kresťanskej dospelosti v škol. roku 2024/2025

Milí mladí priatelia, pozývame vás, ktorí budete v školskom roku 2024/2025 deviataci alebo starší, prihlásiť sa od septembra k príprave na prijatie kresťanskej dospelosti pri sviatosti birmovania. Prihlásiť sa dá v CVČ Strom (prihláška s informáciami nájdete po kliknutí sem alebo na webstránke CVČ Strom) ešte v týždni od 24. do 28. júna v čase od 13:00 do 16:30 – snažte sa prihlásiť čím skôr, lebo kapacita bude obmedzená. Po prázdninách sa bude dať prihlásiť ešte do 10. septembra.

Prednosť majú tí, ktorý svojím bydliskom patria do našej farnosti (Solinky, Bôrik, Hliny VI., Tamborského prielohy). Ostatné prihlášky sa budú individuálne posudzovať. Ak niekto chodí do školy, ktorá územne patrí do našej farnosti, alebo je úplne z inej farnosti, môže sa predbežne prihlásiť, ale budeme od neho potom potrebovať aj súhlas od pána farára z domácej farnosti – on má ako prvý povinnosť aj právo postarať sa o duchovnú formáciu svojich farníkov.

Tešíme sa na stretnutie s vami.