Zaži "dobrodružstvo s Bohom"

Prihláška na prípravu k sviatosti birmovania

Stiahnite si aplikáciu do svojho telefónu

logo

Predstav si, že chceš zabehnúť maratón – napríklad v Košiciach alebo dokonca v New Yorku. Behať musíš začať najmenej pol roka vopred. Postupne musíš zvyšovať tempo a dĺžku trasy. A ak chceš byť naozaj dobrý, musíš upraviť aj svoje stravovacie návyky a na istý čas sa úplne zriecť tých bombastických hranolčekov a neodolateľnej čokolády. Odmenou za to ti bude pocit, že tvoje telo sa z týždňa na týždeň stane vyšportovanejším a krajším. A jedného dňa pobežíš. Iní nebudú stačiť s dychom, no ty budeš mať zdanlivo nekonečnú zásobu energie a budeš sa držať na čele.

Podobne je to aj so sviatosťou birmovania, s pretváraním seba na lepšieho človeka. Aj tu musíš začať vopred, aby si prišiel na chuť jednej naozaj úžasnej veci. Možno si hovoríš: "Zabehnúť maratón - to by bol extrém! Ale birmovku predsa dajako zvládnem. No načo sa pri nej namáhať viac než treba?" Jasné, že tieto dve veci nemôžeme porovnávať. Nehľadať Boha, keď tušíme, že existuje – to je hotové bláznovstvo! A presne aj o tomto je príprava na birmovku. Máš jedinečnú šancu objaviť a spoznať Boha, otvoriť mu svoje srdce a vpustiť ho tam. Pozývame ťa zažiť „dobrodružstvo s Bohom“.

Ak túžiš prijať sviatosť birmovania, prosím, vypíš túto prihlášku do 25. júna 2021. Po skompletizovaní prihlášok ti pošleme informáciu kedy a kde začíname.

       

Ako bude prebiehať príprava na sviatosť birmovania?

Základ je dobré jedlo, skvelí animátori a otvorené srdce.

Budeme robiť všetko preto, aby si sa tu cítil príjemne, bol prijatý; aby si pocítil a uveril, že Boh je a že máš pre neho veľkú hodnotu. • September

  Úvodné zoznamovacie stretnutie • Október

  Kurz Filip (pravdepodobne v Čičmanoch)
  Pripravené zaujímavé témy • November

  Pripravené zaujímavé témy + športové a oddychové aktivity • December

  Pripravené zaujímavé témy
  Vianočná párty • Január

  Kurz Alfa • Február

  Kurz Alfa + víkendovka • Marec

  Kurz Alfa - Galavečer • Apríl - Jún

  Zaujímavé témy a zaujímaví hostia + športové a oddychové aktivity • Júl - August

  „Tábor“ pre teenagerov • September

  Zaujímavé témy a zaujímaví hostia • Október

  Vigília k Duchu Svätému
  Sviatosť birmovania
  Ponuka stretávať sa ďalej

Všetko je to ponuka pre Teba, aby si zažil
„dobrodružstvo s Bohom“.


Keďže príprava na birmovku bude prebiehať v spolupráci s CVČ STROM, prosíme Vás o príspevok 10€. Ďakujeme a tešíme sa na vás.

     

                   

Prihlasovanie ukončené

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this