Milý mládežník!

CVČ Strom v spolupráci s Farnosťou Dobrého pastiera organizuje víkendové stretnutie pre mladých ľudí vo veku od 15-30 rokov v dňoch 27. – 29. 8. 2021 v Čičmanoch. Ak ešte nemáš tento termín obsadený, prečítaj si nasledovné otázky:

1/ Chcel by si sa stať animátorom birmovancov?

2/ Mohol by si vypomôcť pri príprave detí na 1. sv. prijímanie?

3/ Máš nejaký talent alebo hobby, s ktorým by si sa chcel podeliť napr. ako vedúci krúžku?

4/ Chcel by si sa zapojiť do činnosti farnosti alebo centra ale nevieš ako?

5/ Mal by si záujem spoznať nových rovesníkov a zdieľať s nimi svoje záujmy?

Ak odpovieš aspoň na jednu z týchto otázok pozitívne, tak víkendovka je určená práve pre Teba. V rámci nej sa dozvieš veľa nových informácií, zažiješ spoločenstvo, niečo si vyskúšaš na workshopoch, nebude chýbať ani zábava a duchovný program. Program sa začne v piatok popoludní a končí v nedeľu po obede.

A to všetko tentokrát zdarma vďaka schválenému projektu z nášho CVČ v rámci výzvy Priority mládežníckej politiky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Tak neváhaj a vyplň prihlášku v prílohe (ak ešte nemáš 18 rokov, je potrebné, aby ju podpísal jeden z Tvojich rodičov) a pošli ju oskenovanú na tento mail alebo ju hoď do poštovej schránky na fare najneskôr do 14. augusta!

Môžeš tento mail preposlať aj svojím kamarátom, o ktorých predpokladáš, že by mohli mať záujem. Radi spoznáme aj nových ľudí!

Zároveň upozorňujeme, že kapacita je obmedzená (max. 40 osôb aj s organizátormi). Tak nezmeškaj príležitosť!

Tešíme sa na Teba

 

sestra Kristína a farár Dušan Pecko

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this