• Nedeľa: TRETIA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

Sväté omše a pobožnosti – online:

• Dnes o 15:00 korunka k Božiemu milosrdenstvu online
  • sväté omše: pondelok až piatok o 18:00, sobota 8:00 a nedeľa 10:30
  • online adorácia zatiaľ nebude, dávame však do pozornosti možnosť navštíviť kostol osobne

• Po telefonickom dohovore je možnosť prijať sviatosť zmierenia aj Eucharistie. Na telefóne budeme k dispozícii v čase od 9:00 do 10:00 a od 15:00 do 16:00.
  • Dnes o 15:00 sa budeme spoločne online modliť korunku k Božiemu milosrdenstvu. Za obvyklých podmienok je možnosť získať plnomocné odpustky.
  • V týždni pred farskými hodami, čiže od pondeloka 19. do soboty 24. apríla bude prebiehať duchovná obnova s kňazom Ivanom Moďorošim. Každý deň pri svätej omši sa nám prihovorí na tému Modlitba ako rebrík do raja.
  • Tento týždeň vám v našej farskej aplikácii v sekcii Ikony chceme priblížiť Ikonu Sofie – Božej múdrosti.
  • Dávame do pozornosti možnosť darovať 2% nášmu Občianskemu združeniu Dobrý pastier. Tlačivá sú na farskej stránke a pre fyzické osoby aj na stolíkoch v kostole.
  • Pripomíname zápis do našej Cirkevnej základnej školy a Cirkevnej materskej školy. Informácie nájdete na webe školy aj našej farnosti.