V mesiaci október sa  deti zo školského klubu detí našej školy zapojili do celoslovenskej zbierky  “Boj proti hladu” . Zbierka je organizovaná Vincentskou rodinou, cieľom je pomoc chudobným na Haiti, Hondurase, Albánsku, Rusku, Ukrajine a na Slovensku. Deti sa zapojili  modlitbou a prípravou (balením) medovníkových srdiečok. Medovníkové srdiečka sú symbolom lásky a pomoci pre hladných a chudobných. Pomohli samozrejme aj rodičia detí kúpou týchto srdiečok a príspevkom do zbierky. Spoločne sa nám podarilo pre tento ušľachtilý projekt vyzbierať sumu 597,24 EUR. Peniaze boli prevedené na transparentný účet zbierky. Pán Boh zaplať všetkým, ktorí sa s nami zapojili do tejto aktivity, a tak svojou troškou pomohli Božiemu dielu.nced settings.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this