Pozývam vás na diecézne stretnutie rodín

Pozývam vás na diecézne stretnutie rodín

 

Drahé rodiny, na budúci týždeň sa uskutoční výnimočná udalosť pre rodiny: 10. Svetové stretnutie rodín v Ríme s pápežom Františkom. Ten si želá, aby sa na budúcu nedeľu stretli rodiny po celom svete aj v diecéznych mestách so svojimi biskupmi.

Pozývam vás preto na diecézne stretnutie rodín, ktoré sa uskutoční v Žiline v kostole na Vlčincoch na budúcu nedeľu 26. júna.

Začneme spoločným slávením Eucharistie o 11.00 a modlitbou Anjel Pána v spojení so Svätým Otcom a s rodinami na stretnutí v Ríme. Popoludní je pre vás pripravený hodnotný a zaujímavý program pre celú rodinu.

Viac informácií nájdete na farskej výveske, ako aj na diecéznej stránke alebo na stránke http://www.ssr2022.sk

Cez tieto stránky sa dnes večer (v nedeľu) o 19.00 môžete pripojiť aj ku štvrtému online zastaveniu rodín v rámci duchovnej prípravy.

Zo srdca vám žehnám a teším sa na stretnutie s vami.

Váš biskup Tomáš.

 

Viera v Lásku v nás – Hymna Svetového Stretnutia rodín 2022 – slovenská verzia