Bezplatná burza sv.Jozefa

Bezplatná burza sv.Jozefa

 

Farnosť Dobrého Pastiera, OZ Dobrý pastier a CVČ Strom Vás srdečne pozývajú na bezplatnú burzu detského oblečenia, hračiek a knižiek, ktorá sa uskutoční 30. apríla 2022 od 10:00 v hale CVČ Strom na Solinkách (pri kostole).

Ako to bude prebiehať?
Pri vstupe sa zapíšete na prezenčku. Na stoloch budú poukladané knižky, hračky, topánky a oblečenie rozdelené podľa veku detí. Zadarmo si môžete odniesť, čo sa vám bude páčiť. Burzy sa môže zúčastniť každý, aj keď vopred nedoniesol nič na darovanie.

Ak by ste sa chceli zapojiť do burzy aj aktívne a darovať nejaké detské veci pre spoločné dobro, môžete tak urobiť od 19. apríla do piatku 29. apríla 2022 aby sme ich do burzy stihli potriediť. V kostole Dobrého Pastiera na Solinkách pri hlavnom vchode do kostola bude krabica označená nápisom “DARUJEM NA DETSKÚ BURZU” – tam môžete nechávať svoje veci, najlepšie zabalené v nejakej taške.

!!!Prosím nenoste pokazené hračky, špinavé, staré a dotrhané oblečenie ani dospelácke oblečenie. Je to detská burza.

Kostol je otvorený každý deň od 6:00-19:00.
Počas celého piatku pred burzou (29.4.) uvítame v hale šikovné ruky,
ktoré by nám chceli pomôcť s triedením hračiek a oblečenia.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať druhým a tiež recyklovať a eliminovať zbytočný odpad