• Pondelok: Sv. Vincenta de Paul, kňaza (spomienka)
  • Utorok:
  • Streda: Sv. Michala, Gabriela a Rafaela, archanjelov (sviatok)
  • Štvrtok: Sv. Hieronyma, kňaza a učiteľa Cirkvi (spomienka)
  • Piatok: Sv. Terézie z Lisieux, panny a učiteľky Cirkvi (spomienka)
  • Sobota: Sv. anjelov strážcov (spomienka)

• Ďakujeme za službu upratovania. Tento týždeň prosíme skupinu č. 12 p. Novosadovej. Upratuje sa v pondelok a piatok po večernej sv. omši.

SVÄTÉ OMŠE

základ max. 1 osoba na 15m2
základ max. 1 osoba na 15m2

17:00 – základ max. 1 osoba na 15m2
svätá omša s platnosťou na nedeľu
18:00 – očkovaní bez obmedzení
svätá omša s platnosťou na nedeľu

6:30 – OTP – na sedenie max 150 ľudí
8:00 – základ max. 1 osoba na 15m2
9:30 – základ max. 1 osoba na 15m2
11:00 – očkovaní bez obmedzení
19:30 – základ max. 1 osoba na 15m2

Úradné hodiny Farského úradu

• Pondelok 8:30 – 9:30
  • Streda 8:30 – 9:30, 15:30 – 16:30
  • Piatok 15:30 – 16:30

• Môžete sa zapisovať na štvrtkovú celodennú adoráciu.
  • Spovedanie pred prvým piatkom ako zvyčajne, polhodinu pred rannými svätými omšami, hodinu pred večernými a vo štvrtok a v piatok dve hodiny pred večernou svätou omšou.
  • Tento týždeň budeme spovedať starých a chorých. Ak sme si s vami ešte nedohodli termín, ozveme sa vám telefonicky.
  • Tento týždeň bude prvá sobota v mesiaci. Svätá omša za ružencové bratstvo bude odslúžená až podvečer o 17:00 ale pozývame na fatimskú pobožnosť ráno o 8:00.
  • Vo farskej aplikácii môžete tento týždeň spoznať ikonu Jóba Spravodlivého, ktorého príbeh utrpenia a viery je pre nás živým pokladom, a to najmä teraz, keď našu krajinu ťaží pandémia.
  • Dnes sa koná zbierka na pomoc pre núdznych na Kube.
  • Srdečne Vás pozývame na bezplatnú detskú burzu sv. Jozefa, ktorá bude v sobotu 9. októbra od 10:00 – 14:00 v hale CVČ. Ak chcete na burzu darovať detské veci, môžete tak urobiť od tohto pondelka. Vzadu pri hlavnom vchode bude nachystaná krabica. Viac info na plagáte na nástenke alebo na facebooku – Bezplatná burza sv. Jozefa.
  • ERkári pozývajú všetky deti, ktoré chodili alebo chcú chodiť na eRko stretká na Maxistretko, dnes (v nedeľu) poobede o 15:00 hod. pri kostole. Tešia sa na vás animátori.
  • Inštitút Communio a Ekuza srdečne pozývajú na 12. ročník Týždňa kresťanskej kultúry. Jeho súčasťou je svätá omša s ekumenickým príhovorom, otvorenie výstavy, diskusie, verejné čítanie Svätého písma, turistika a ekologické aktivity. Všetko je na plagáte a webovej stránke www.tkkza.sk.

• Sviatostné manželstvo chcú uzavrieť: Martin Matejov a Michaela Skaličanová. Ak by niekto vedel o cirkevno-právnej prekážke, nech to ohlási na farskom úrade. Budúcim mladomanželom vyprosujeme veľa lásky a Božieho požehnania.