• Pondelok: Sv. kórejských mučeníkov (spomienka)
  • Utorok: Sv. Matúša, apoštola a evanjelistu (sviatok)
  • Streda:
  • Štvrtok: Sv. Kornela, pápeža, a Cypriána, biskupa, mučeníkov (spomienka)
  • Piatok:

• Ďakujeme za službu upratovania. Tento týždeň prosíme skupinu č. 11 p. Chladnej. Upratuje sa v pondelok a piatok po večernej sv. omši.

Sväté omše

základ max. 1 osoba na 15m2
základ max. 1 osoba na 15m2

17:00 – základ max. 1 osoba na 15m2
svätá omša s platnosťou na nedeľu
18:00 – očkovaní bez obmedzení
svätá omša s platnosťou na nedeľu

6:30 – OTP – na sedenie max 150 ľudí
8:00 – základ max. 1 osoba na 15m2
9:30 – základ max. 1 osoba na 15m2
11:00 – očkovaní bez obmedzení
19:30 – základ max. 1 osoba na 15m2

Úradné hodiny Farského úradu

• Pondelok 8:30 – 9:30
  • Streda 8:30 – 9:30, 15:30 – 16:30
  • Piatok 15:30 – 16:30
  • Môžete sa zapisovať na štvrtkovú celodennú adoráciu.
  • V ďalšej časti podcastu o ikonách s názvom Nebeská lekáreň budeme môcť spoznať Ikonu svätých patrónov, ktorá nám odhaľuje bohatý duchovný svet tradície Cirkvi, očakávajúcej Božiu milosť. Nech sa aj náš výklad ikony stane spoločnou modlitbou za skorý koniec pandemickej situácie.
  • Dnes sprevádza niektoré sväté omše duo sakrálnej hudby – Mikuláš a Natália z Ruska, po sv. omšiach budú mať krátky koncert. Prosia o dobrovoľný príspevok.
  • Dnes po dopoludňajších sv.omšiach nech si členovia SSV vyzdvihnú pre centrom Pútnik svätovojtešský a podielovú knihu pre budúci rok. Členský poplatok je 8 €. Súčasne pozývame aj nových záujemcov o členstvo v SSV, môžu sa pritom zapísať.
  • Povzbudení návštevou a podnetmi Svätého Otca, ktorý nás opakovane upozorňuje na potreby chudobných, slovenskí biskupi vyhlasujú na budúcu nedeľu – 26. septembra 2021 – zbierku na pomoc pre núdznych na Kube. Situácia chudobných na Kube, už aj tak náročná, sa ešte skomplikovala pandémiou koronavírusu. Otcovia biskupi nás teda prosia o solidaritu s týmito chudobnými a vopred vyslovujú úprimné “Pán Boh odmeň!“
  • Srdečne Vás pozývame na bezplatnú detskú burzu sv. Jozefa, ktorá bude v sobotu 9. októbra od 10:00 – 14:00 v hale CVČ. Ak chcete na burzu darovať detské veci, môžete tak urobiť od tohto pondelka. Vzadu pri hlavnom vchode bude nachystaná krabica. Viac info na plagáte na nástenke alebo na facebooku – Bezplatná burza sv. Jozefa.

• Sviatostné manželstvo chcú uzavrieť: Štefan Kavec a Eva Poláčková. Ak by niekto vedel o cirkevno-právnej prekážke, nech to ohlási na farskom úrade. Budúcim mladomanželom vyprosujeme veľa lásky a Božieho požehnania.