• Pondelok:
  • Utorok: Sv. košických mučeníkov, (spomienka)
  • Streda: Narodenie Panny Márie, (sviatok)
  • Piatok:

• Ďakujeme za službu upratovania. Tento týždeň prosíme skupinu č. 9 p. Rodzenákovej. Upratuje sa v pondelok a piatok po večernej sv. omši.
    Okrem toho bude už túto sobotu od 9.00 veľké upratovanie nášho chrámu. Pozývame mužov aj ženy, starších aj mladých, aby každý priložil ruku k dielu. Kto môže, nech prinesie aj vedrá a rebrík. Po práci bude na nás čakať guláš. Vďaka za vašu ochotu!

Sväté omše

sväté omše: 7:00, 8:30, 10:30, 19:30; – predtým farská adorácia 18:00 – 19:00
  • Úradné hodiny Farského úradu budú počas školského roka nasledovne:
  • Pondelok 8:30 – 9:30
  • Streda 8:30 – 9:30, 15:30 – 16:30
  • Piatok 15:30 – 16:30
  • Dnes sa koná prvonedeľná zbierka na potreby farnosti. Za Vašu štedrosť úprimné Pán Boh zaplať!
  • Vo štvrtok 16.9. po večernej svätej omši bude v hale CVČ farské plánovanie nasledujúceho školského roka. Pozývame všetkých, ktorí sa chcú aktívne zapájať vo farnosti.
  • V utorok po rannej svätej omši pozývame seniorov na kávičku do centra CVČ.
  • Od dnes celý týždeň prebieha v Budapešti Eucharistický kongres s mottom: V tebe sú všetky moje pramene (Ž 87,7) Na znak duchovného spoločenstva budeme mať v sobotu po rannej svätej omši eucharistickú adoráciu so zamysleniami.
  • Dnes po svätých omšiach je ešte posledná možnosť prihlásiť sa na púť do Šaštína.
  • Môžete sa zapisovať na štvrtkovú celodennú adoráciu.
  • Upozorňujeme rodičov, že ak ešte neprihlásili dieťa do centra na krúžky, môžu tak urobiť najneskôr do 14.9. – platí to aj pre prihlasovanie detí na prvé sv. prijímanie!

• Sviatostné manželstvo chcú uzavrieť: 〈〉 Martin Sruanek a Dominika Turoňová. Ak by niekto vedel o cirkevno-právnej prekážke, nech to ohlási na farskom úrade. Budúcim mladomanželom vyprosujeme veľa lásky a Božieho požehnania.