• Pondelok:
  • Utorok:
  • Streda:
  • Piatok: Sv. Gregora Veľkého, pápeža a učiteľa Cirkvi (spomienka)
    (bude sa konať prvonedeľná zbierka na potreby farnosti)

• Ďakujeme za službu upratovania. Počnúc týmto týždňom končí prázdninový systém, upratovať sa už bude v pondelok a piatok po večernej sv.omši a tento týždeň prosíme skupinu č.8. p. Takáčovej.
    Tiež vám dávame do pozornosti veľké upratovanie nášho chrámu v sobotu 11.9.2021 o 9.00h. Pozývame ženy, mužov, starších aj mladých, aby každý priložil ruku k dielu. Po práci bude na nás čakať aj občerstvenie. Vďaka za vašu ochotu.

Sväté omše

sväté omše: 7:00, 8:30, 10:30, 19:30; – predtým farská adorácia 18:00 – 19:00
  • Úradné hodiny Farského úradu budú počas školského roka nasledovne:
  • Pondelok 8:30 – 9:30
  • Streda 8:30 – 9:30, 15:30 – 16:30
  • Piatok 15:30 – 16:30
  • Srdečne vás pozývame na moderovanú adoráciu s Komunitou Emanuel, ktorá sa bude konať vo štvrtok po večernej svätej omši. Predtým bude, ako už zvyčajne, celodenná súkromná adorácia, na ktorú sa môžete zapisovať vzadu
  • Spolu s CVČ pripomíname možnosť prihlásenia sa na turistický výlet s duchovnou obnovou v dňoch 14.-17.10.2021 v Talianskych Dolomitoch. Prihlásiť sa treba v Centre do 5.9!
  • Vo štvrtok 2.9. CVČ pozýva malých i veľkých na Deň otvorených dverí. Pre deti budú prirpavené zábavné stanovištia aj tombola, rodičia môžu v tento deň od 13:00 do 17:00 prihlásiť deti na krúžky v centre s 10%-nou zľavou.
  • Do 10. septembra je možné požiadať o náhradu poplatkov za nerealizované krúžky v minulom škoslkom roku.
  • V našej aplikácii začneme opäť spoznávať ikony. Ďalšia, s názvom “Chváľte Pána z nebies”, umeleckým jazykom oslavuje Boha ako Stvoriteľa za všetko to, čo z lásky učinil pre ľudí. Celé tvorstvo je pozvané spoločne volať Bohu na slávu: Aleluja!
  • Prebieha víkendovka pre mladých. Prosíme, sprevádzajte toto podujatie svojimi modlitbami.

• Sviatostné manželstvo chcú uzavrieť: 〈〉 Michal Kukolík a Miriama Cehlárová; 〈〉 Michal Ďunda a Katarína Šmidová; 〈〉 Martin Sruanek a Dominika Turoňová. Ak by niekto vedel o cirkevno-právnej prekážke, nech to ohlási na farskom úrade. Budúcim mladomanželom vyprosujeme veľa lásky a Božieho požehnania.