• Pondelok:
  • Utorok: Sv. Bartolomeja, apoštola (sviatok)
  • Streda:
  • Piatok: Sv. Moniky (spomienka)
  • Sobota: Sv. Augustína, biskupa a učiteľa Cirkvi (spomienka)

• Ďakujeme za pomoc pri upratovaní kostola, tento týždeň prosíme skupiny č.6 p. Druskovej a č. 7. p. Lukášovej. Upratuje sa v pondelok a štvrtok po večernej sv.omši.

Sväté omše počas prázdnin

sväté omše: 7:00, 8:30, 10:30
  • Úradné záležitosti budeme počas prázdnin vybavovať len v pondelok, stredu a piatok, po rannej aj večernej svätej omši. Pre neodkladné záležitosti budeme k dispozícii telefonicky aj mimo týchto časov.
  • Opäť sa môžete zapisovať na štvrtkovú celodennú adoráciu.
  • Plánovaná púť do Medjugorja sa nakoniec pre nízky záujem neuskutoční.
  • Z našej farnosti poputujeme spoločne na stretnutie s pápežom Františkom 15.9. v Šaštíne. Je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom webu www.navstevapapeza.sk – v sekcii registrácia – a následne sa zapísať na zoznam v sakristii; prípadne nás poproste o pomoc s registráciou.
  • Pripomíname tiež prosbu o dobrovoľnícku pomoc pri tejto návšteve. Registráciu dobrovoľníkov nájdete na tej istej webstránke.
  • Diecézna charita Žilina organizuje zbierku školských pomôcok, notebookov, tabletov pre sociálne slabšie či mnohodetné rodiny do 15. septembra 2021. Zberné miesta nájdete na stránke www.charitaza.sk, v časopise Naša Žilinská diecéza alebo na plagáte vo výveske.
  • Na školský rok 2021/2022 si môžete objednať katolícky časopis Rebrík pre deti od 6 do 10 rokov. Je vhodný aj ako súčasť prípravy detí na prvé sväté prijímanie. Viac informácii nájdete na www.rebrik.sk alebo na t.č. +421 903 962 029.
  • Spolu s CVČ pripomíname možnosť prihlásenia sa na turistický výlet s duchovnou obnovou v dňoch 14.-17.10.2021 v Talianskych Dolomitoch. Prihlásiť sa treba v Centre do 5.9.
  • Kancelária CVČ Vám je opäť k dispozícii od pondelka 23.8. v pôvodných úradných hodinách.
  • Na 2.9. CVČ plánuje Deň otvorených dverí pre deti i dospelých.
  • Budúci víkend sa bude konať víkendovka pre mladých. Prosíme, sprevádzajte toto podujatie svojimi modlitbami.

• Sviatostné manželstvo chcú uzavrieť: 〈〉 (civilne zosobášení) Štefan Skyba a Daniela (Skybová) r. Súkeníková; 〈〉 Filip Martinka a Veronika Majtánová; 〈〉 Samuel Gabčo a Lenka Miklušičáková; 〈〉 Matej Drdák a Alžběta Havlovicová 〈〉 Martin Sruanek a Dominika Turoňová. Ak by niekto vedel o cirkevno-právnej prekážke, nech to ohlási na farskom úrade. Budúcim mladomanželom vyprosujeme veľa lásky a Božieho požehnania.