• Pondelok:
  • Utorok:
  • Streda: Sv. Jána Máriu Vianneya, kňaza (spomienka)
  • Piatok: Premenenie Pána (sviatok) – prvý piatok v mesiaci
  • Sobota: prvá sobota

• Ďakujeme za pomoc pri upratovaní kostola, tento týždeň prosíme skupiny č.12 p. Novosadovej a č. 1. p. Krchovej. Upratuje sa v pondelok a štvrtok po večernej sv.omši.

Sväté omše počas prázdnin

sväté omše: 7:00, 8:30, 10:30
  • Úradné záležitosti budeme počas prázdnin vybavovať len v pondelok, stredu a piatok, po rannej aj večernej svätej omši. Pre neodkladné záležitosti budeme k dispozícii telefonicky aj mimo týchto časov.
  • Dnes máme prvonedeľnú zbierku na potreby farnosti. Za vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať!
  • Tento týždeň je prvý piatok v mesiaci. Spovedať budeme nasledovne: polhodinu pred rannými sv. omšami; PON.-STR. od 17:00; ŠTVR. a PIA. od 16:00
  • Aj tento štvrtok bude celodenná adorácia od 7:00 do 18:00 Zapisovať sa môžete v kostole vzadu na stolíku.
  • V sobotu 21. augusta bude farská púť na Staré Hory. Zapisovať sa môžete v sakristii.
  • Žilinská diecéza pozýva na benefičný koncert pre katedrálu, ktorý sa uskutoční v sobotu 14. augusta o 19.45, hudobný hosť je skupina Acapella for you. Odporúčaná cena pre zakúpenie vstupenky je 10 Eur. Viac na plagáte.
  • Na budúcu nedeľu 8. augusta sa poriada púť do Litmanovej. Cena je 15,-E. Prihlasovať sa môžete u p. kostolníka Emila Miškeho (tel. 0903 515 854). Taktiež sa u neho môžete prihlasovať na púť do Medjugorja od 2. do 9. septembra, cena 195,-E.
  • Pozývame všetkých ľudí dobrej vôle do služby dobrovoľníka počas návštevy Svätého Otca v Šaštíne, 15. septembra 2021. Pred-registrácia dobrovoľníkov prebieha na webovej adrese dobrovolnicipapez.abuba.sk. Ďakujeme, že ste ochotní prispieť k dôstojnému a bezpečnému priebehu Národnej púte s pápežom Františkom.

• Sviatosť manželstva chcú uzavrieť Tadeáš Bednár a Natália Bubniaková; Tomáš Jánoška a Barbora Verešová; Peter Veliký a Petra Solčanská. Ak by niekto vedel o cirkevno-právnej prekážke, nech to ohlási na farskom úrade. Budúcim mladomanželom vyprosujeme veľa lásky a Božieho požehnania.